8 Kasım 2013 Cuma

Haydi Gurmeler Brunch'a ;)Haydi Gurmeler Brunch'a ;)


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve hasretle anacağımız bu çok özel günde önce Çayyolu-Dodurga mevkiinde bulunan Balıklı Bahçe'de lezzetli bir Brunch eşliğinde tanışmaya, başta otomobiller olmak üzere hayata dair canımızın çektiği her konuda muhabbet etmeye;


ardından da otomobillerimizle bir konvoy oluşturarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir'de ziyaret etmeye ne dersiniz? 


10 Kasım 2013 Tarihinde Herhangi Bir Manisi Bulunmayan Tüm Değerli Üyelerimizin Bu Çok Özel Organizasyonumuza İştiraki Hevesle Beklenmektedir :) 


Not: 

1. Katılacakların kişi sayısı belirtir bir mesaj yazmaları, yahut 05322971814 numaralı telefondan benimle irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

2. Menüye http://baliklibahce.com/lunch/category/serpme-kahvalti/ adresinden ulaşılabilir.

3. Toplam kişi sayımıza göre bir miktar indirim alınabilme ihtimali bulunmakla birlikte ilk etapta kişi başı brunch ücretini 20TL olarak düşünebilirsiniz.

Ferrari 288 GTO 'nun Hikayesi

Fotoda gördüğünüz Ferrari, herhangi bir Modenalı İtalyan Aygırı değildir. O, 1984-1987 yılları arasında çift turbo ve intercooler (ara s...